Drsné klíny

Že klíny dělají mohutnou nohu? Trochu jo… ale to nemusí být nutně na škodu. Podívejte se na tipy, jaké boty si sehnat a jak je nosit.

5 z 10 lidí vám řekne, že klíny nejsou hezké. To platí, když se někdo pokusí skloubit klíny a elegantní lodičky, poněvadž klíny a elegance k sobě vážně nejdou. Ale že by se efekt drsňáckého kopýtka nedal využít ve prospěch outfitu?

Jedním z trendů je silná gumová podrážka s výrazným vzorkem, což nejen že drsně vypadá, ale také to má drsný povrch a tyhle boty, ač na vysokém podpatku či klínu, nekloužou ani na sněhu. Boty proto můžete klidně nosit celou zimu.

S metalickými prvky: Carinii, 2445 Kč

kliny1

Ze strukturované kůže: Fly London, 3606 Kč

kliny2

Mohutné boty na tlusté platformě nebo klínu už dávno nosí gotičky – s korzety, krátkými sukněmi a síťovanými punčochami. Běžnější street kombinace je s černými (nebo světlými – podle barvy bot) legínami a vrškem podle nálady – kardigan, bomber, kimono; nebo s tmavými neprůhlednými punčochami a krátkými šaty. Co nejpřiléhavější kalhoty jsou nutnost, k mohutným botám si prostě nemůžete vzít normální nebo nedejbože široké kalhoty. Funguje to jedině v kontrastu.

Šedočerné: Ann Mex, 1542 Kč

kliny3

Mohutné klínovky nenoste k džínám. Ani ke slimkám. Stylově se to k sobě nehodí.

Nenápadné: Eksbut, 1735 Kč

kliny4

Designovky: United Nude, 10 323 Kč

kliny5

Levná varianta z umělé kůže: Jenny Fairy, 899 Kč

kliny6

Leave a Reply

Your email address will not be published.